Інтерфакс-Україна
07:17 28.12.2018

У Вінницькій області за підозрою у вимаганні $ 4 тис. затримано трьох осіб, в тому числі депутат облради

1 хв читати
У Вінницькій області за підозрою у вимаганні $ 4 тис. затримано трьох осіб, в тому числі депутат облради

Правоохоронці затримали трьох осіб за підозрою у вимаганні у місцевого підприємця $ 4 тис., серед затриманих депутат Вінницької облради, повідомили у Відділі комунікації поліції області.

"Поліцейські управління стратегічних розслідувань спільно зі слідчими слідчого управління ГУНП у Вінницькій області, працівниками УСБУ під процесуальним керівництвом прокуратури Вінницької області затримали трьох осіб за підозрою у вимаганні у місцевого підприємця", - йдеться в повідомленні на сайті відомства в четвер увечері.

В інформації підкреслюється, що серед затриманих - депутат Вінницької обласної ради.

За інформацією начальника ГУНП у Вінницькій області Юрія Педоси, затримані вимагали у потерпілого $ 4 тис. Зловмисників затримали із залученням бійців спецпідрозділу КОРД при передачі чергової суми - 13 тис. грн.

"Документування злочинних дій групи осіб проводилося в рамках відкритого кримінального провадження за ч.2 ст.189 КК України (вимагання). Такий злочин карається ув'язненням на термін до семи років", - сказано в повідомленні.

Слідчі дії тривають.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДОТ вперше закупить ДНК-системи для ЗСУ

Процесуальні обов’язки Чернишову продовжено на два місяці

Колишній артист цирку отримав 8 років ув'язнення за передачу РФ даних щодо Сил оборони у Харкові

Велика Британія перекаже GBP2,5 млрд готівки від продажу "Челсі" до фонду України – ЗМІ

Чоловік загинув на Херсонщині через атаку російського БпЛА

Понад 55% українців проти участі у нацвідборі на "Євробачення" артистів, які в 2014-2022 рр. виступали в РФ

Представник України при ЄС Ченцов: Рішення саміту ЄС щодо репараційного кредиту Україні має стратегічне значення

Прем'єрка Італії: Домогтися згоди ЄС щодо заморожених російських активів буде далеко не просто

Українці - за пріоритетне фінансування ветеранських програм та цивільного захисту для відновлення в умовах війни - опитування

ДБР перевірить своїх працівників на можливу причетність до оприлюднення приватних фото Шабуніна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА