Інтерфакс-Україна
11:46 01.01.2019

Мін'юст України подає документи для лютневого засідання ЄСПЛ щодо анексії Криму та порушень прав людини

1 хв читати
Мін'юст України подає документи для лютневого засідання ЄСПЛ щодо анексії Криму та порушень прав людини

Міністерство юстиції України подає документи до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) щодо анексії Криму та порушень прав людини, які мають бути розглянуті в лютому 2019 року, повідомив заступник міністра юстиції України - уповноважений у справах ЄСПЛ Іван Ліщина.

"... зубасті піраньї (с) Мін’юсту подають позицію щодо анексії та порушень прав людини в Криму для лютневого засідання ЄСПЛ", - написав І.Ліщіна на свій сторінці у Facebook у понеділок.

Він прикріпив до повідомлення фотографію реєстрації документів на сайті ЄСПЛ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ППО України знешкодило 7 ракет та 247 ворожі БпЛА, зафіксовано влучання на 24 локаціях

Екстрені відключення електроенергії запроваджено у частині Бучанського району на Київщині через ворожу атаку - ОВА

Росія завдала ракетного удару по Харківському інноваційному терміналу "Нової пошти", знищено вантажний термінал та частково поштовий

Повідомлено про підозру підлітку, який скоїв ножовий напад у школі на вчительку та однокласника – поліція

В Україні через небезпеку і коливання напруги затримуються низка приміських потягів

Шмигаль з високою ймовірністю кардинально змінить склад заступників міністра енергетики – джерела

Окупанти атакували критичну інфраструктуру Житомирщини, під ударами опинилися декілька об'єктів - ОВА

Ірпінь повністю знеструмлений через ворожу атаку, в місті працюють над відновленням е/е - мер

Шестеро постраждалих у Одесі внаслідок атаки ворожих дронів

Уночі Росія здійснила масовану атаку на Дніпропетровщину, є постраждалі - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА