14:21 02.01.2019

За інформацією Москалькової, український політв'язень у Криму Дудка перебуває під наглядом медиків - Денісова

2 хв читати
За інформацією Москалькової, український політв'язень у Криму Дудка перебуває під наглядом медиків - Денісова

Уповноважений із прав людини в РФ Тетяна Москалькова поінформувала українського омбудсмена Людмилу Денісову, що український політв'язень в окупованому Криму Володимир Дудка перебуває під диспансерним наглядом, йому видають необхідні ліки.

"Нарешті до мене надійшла відповідь від Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової на мій запит щодо стану здоров’я українського політв’язня Володимира Дудки, якого тримають у СІЗО Сімферополя... Російський омбудсман у відповідь на мій вересневий запит зазначила, що стан здоров’я Володимира Дудки задовільний. Володимир через хронічні захворювання перебуває під диспансерним наглядом, його консультують лікарі, здійснюються клініко-лабораторні дослідження, а також видаються необхідні ліки", - повідомила Людмила Денісова на своїй сторінці в соцмережі Facebook у середу.

За її словами, цю саму інформацію підтверджує і радник президента РФ, голова Ради з розвитку громадянського суспільства та прав людини при президенті РФ Михайло Федотов, який раніше направив Л.Денісовій свою відповідь.

"Знову ж таки, жодних офіційних документів, що підтверджують це, надано не було", - наголосила український омбудсмен.

Як повідомлялося, 26 грудня 2018 року уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що українському політв'язню Володимиру Дудці, якого тримають у СІЗО на території окупованого Криму, загрожує інсульт. Вона звернулася до російської сторони з проханням негайно вжити заходів щодо його забезпечення медичною допомогою.

Влада Росії звинувачує В.Дудку в підготовці диверсії на об'єктах військової інфраструктури та життєзабезпечення окупованого Криму. Міноборони України заперечує, що заарештовані, серед яких і В.Дудка, є його співробітниками. Він та інші українці, звинувачені РФ у спробі диверсії, утримуються в СІЗО Сімферополя (Крим).

11 жовтня 2018 р. Л.Денісова звернулася до представника Комітету ООН проти тортур Єнса Модвіга з проханням забезпечити розслідування побиття і тортур російськими правоохоронцями В.Дудки. Вона повідомила, що російські правоохоронці тортурами електричним струмом і погрозами вбивства "вибили" з В.Дудки свідчення про визнання провини.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Денісова оприлюднила відео після завершення судового засідання над українськими моряками

Денісова запропонувала представнику Ради при президентові РФ з прав людини написати пропозиції щодо списку на обмін

Омбудсмен України висловила членам РПЛ побоювання з приводу здоров'я утримуваних у РФ українських моряків, Рада перевірить їхній стан

Родичі військовополонених українських моряків змогли з ними поспілкуватися в залі засідань суду

Український омбудсмен допускає будь-який варіант обміну затриманих у Керченській протоці моряків

Денісова поки що не отримала відповіді на запит про зустріч із полоненими українськими моряками

Москалькова через SMS повідомила Денісовій про скасування їхньої зустрічі через "термінове позапланове відрядження"

Нацполіція порушила справу за фактом незаконних обшуків у будинках трьох кримських татар в окупованому Криму

Омбудсмен Денісова обговорила з російською колегою питання дотримання прав українських політв'язнів

Стан здоров'я політв'язня Клиха погіршився - омбудсмен

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА