20:50 02.01.2019

На південні курорти Таїланду насувається тропічний шторм

2 хв читати
На південні курорти Таїланду насувається тропічний шторм

На туристичні райони півдня Таїланду, включаючи Пхукет, Крабі і Самуї, насувається тропічний шторм "Пабук", повідомляє Посольство України в Таїланді на своїй сторінці в Фейсбук, посилаючись на метеорологічний департамент країни.

За даними відомства, 3-4 січня проливні дощі з сильним вітром прогнозуються в провінціях Сурат Тані, Након Сі Таммарарт, Пхаталунг, Сонгкла, Паттані, Яла, Наратіват, Крабі, Транг і Сатун. 4-5 січня аналогічні погодні умови очікуються в провінціях Пхетчабурі, Прачуа Пкірікхан, Чумпхон, Сурат Тані, Након Сі Таммарарт, Пхаталунг, Сонгкла, Паттані, Яла, Наратіват, Ранонг, Пхангнга, Пхукет, Крабі, Транг і Сатун.

У повідомленні департаменту також йдеться, що капітани морських суден в період з 3 до 5 січня повинні уважно стежити за повідомленнями метеорологів. Маломірні судна мають залишатися на березі. Також рекомендовано всім капітанам перевірити стан своїх човнів і переконатися в наявності на борту рятувального спорядження.

"Висота хвиль в Андаманському морі в окремі моменти може досягати 2-3 м, в Сіамській затоці - 3-5 м", - йдеться в повідомленні.

Тропічний шторм "Пабук" сформувався в атмосфері над Південно-Китайським морем.

Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України проявляти підвищену пильність та обережність, утриматись на згаданий період від перебування у прибережних зонах без нагальної на те необхідності; відстежувати повідомлення відповідних місцевих служб, у тому числі рятувальних, дотримуватися їх інструкцій та вказівок; стежити за новинами; у разі перебування в небезпечному регіоні бути готовими до екстреної евакуації.проявляти підвищену пильність та обережність, відстежувати повідомлення рятувальних служб і місцевої влади, стежити за новинами.

У випадках потрапляння у надзвичайні ситуації, загрози життю та здоров’ю, громадянам України слід невідкладно звертатися на "гарячу лінію" Посольства України в Таїланді: +66970107760, адреса електронної пошти: emb_th@mfa.gov.ua, або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України: +38-044-238-16-57, адреса електронної пошти: cons_or@mfa.gov.ua.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА