Інтерфакс-Україна
12:03 03.01.2019

У Брюсселі заборонили Uber - ЗМІ

1 хв читати
У Брюсселі заборонили Uber - ЗМІ

Брюссельський суд із комерційних питань визнав незаконним у бельгійській столиці надання транспортних послуг таксі Uber, пише в четвер газета "Лібр Бельжик".

Тільки водії, які мають брюссельську ліцензію і підсвічений сигнал таксі на даху автомобіля, можуть здійснювати такі перевезення, йдеться в рішенні суду, ухваленому в грудні, про яке стало відомо на початку січня.

Судова влада Бельгії почала займатися питанням Uber іще в 2015 році. Брюссель пережив відтоді кілька акцій протесту таксистів, траплялися випадки нападів на водіїв системи Uber.

Видання зазначає, що рішення суду остаточне. Воно означає, що водії, котрі не володіють дозволом від 1995 року, не мають права займатися перевезеннями, "хоч би якою була назва служби, пов'язаної з Uber".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ще одна група ударних дронів суне на Харків - мер

Шмигаль: у найближчі місяці будемо наполегливо працювати над реалізацією стратегії експорту військової продукції

Ворожі удари спровокували пожежу у Харкові, даних щодо постраждалих не надходило

Україна закликала партнерів посилити тиск, щоб зупинити російський ядерний шантаж і запобігти катастрофі в Європі

Для Нідерландів поглиблення промислової співпраці з Україною є ключовим пріоритетом - прем’єр

У Росії зупинив роботу один з найбільших НПЗ після атаки дрона

Україна сподівається на швидку реалізацію мирного плану Трампа щодо Сектору Гази

Шмигаль обговорив з міністром оборони Данії боротьбу з російськими дронами

Шмигаль: У планах до кінця року укласти ще сім нових домовленостей у межах Build with Ukraine

Підозрюваний у підриві "Північного потоку" громадянин України проведе в попередньому ув'язненні ще 40 днів - суд Варшави

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА