07:32 10.01.2019

Політв'язня Клиха повернули з лікарні до в'язниці

2 хв читати
Політв'язня Клиха повернули з лікарні до в'язниці

Українського політв'язня Станіслава Клиха, незважаючи на погане самопочуття, його підозру на рак шкіри і скарги на сильний біль в серці і нирках, повернули з лікарні Челябінська до в'язниці в Верхньоуральську, передає "Громадське".

"Він засмучений, що в лікарні Челябінська його протримали всього 5 днів. Він писав заяву, щоб його обстежили, адже болить і серце, і нирки. Але у нього взяли аналіз сечі і крові, і на четвертий день уже відправили назад у в'язницю. Ніякого діагнозу не поставили", - розповіла його мати Тамара Клих.

За її словами, С.Клих також скаржиться на проблеми з ногами - вони покрилися плямами, на п'яті є тріщини. Клих підозрює, що у нього рак шкіри.

За інформацією "Громадського", листів С.Клих також не отримує, хоча сім'я пише йому двічі на місяць.

"Для того, щоб поговорити, мати замовляє у в'язниці дзвінок. Цього разу їм дозволили поговорити 15 хвилин. Відвідати сина Тамара Клих може раз на півроку, але каже, що їздити до Челябінська важко", - йдеться в повідомленні.

"Стас каже, що ширяться чутки щодо його переведення на Сахалін. Він і згоден, щоб його перевели туди, або туди, де Сенцов (політв'язень Олег Сенцов знаходиться в колонії в Лабитнангі на півночі РФ - ІФ). Адже каже, що в цій в'язниці він задихається", - підкреслила Т.Клих.

Вона додала, що родина хоче, щоб С.Клиха перевели до в'язниці в РФ в ту область, яка ближче до України, щоб простіше можна було його відвідувати. Про це повинен піклуватися адвокат. Т.Клих сказала, що захисник спілкується тільки з політв'язнем, а їй він не дзвонить.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА