Інтерфакс-Україна
16:13 16.01.2019

У Броварах ревнивець стріляв із Калашникова в молодого місцевого жителя - поліція

1 хв читати
У Броварах ревнивець стріляв із Калашникова в молодого місцевого жителя - поліція

У м. Бровари (Київська обл.) у середу на спецлінію 102 звернувся 28-річний місцевий житель, який заявив, що інший місцевий житель стріляв з автомата Калашникова в його бік.

"Поліція з’ясувала, що зловмисником є безробітний 40-річний місцевий житель, раніше судимий. Цього разу чоловік вчинив хуліганські дії, порушуючи громадський порядок. У будинку правопорушника поліція провела невідкладний обшук, де виявила стрілецьку зброю - автомат Калашникова і 200 патронів до нього", - повідомляє Відділ комунікації поліції в Київській області.

Наразі зловмисника затримали. У скоєному чоловік зізнався.

"Свою поведінку пояснив ревнощами", - додали в поліції.

За цим фактом порушено кримінальне провадження за ч.4 ст.296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив заявив Зеленському, що хоче провести тристоронню зустріч вже 22 серпня - ЗМІ

Зеленський відреагував на заяву восьми держав Північної Європи та Балтії на підтримку України

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо дотримання прав та інтересів України в досягненні миру

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА у Харківській області – прокуратура

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські військовослужбовці взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА