13:07 17.01.2019

ПАРЄ не піддалася на шантаж Росії - депутат Ар'єв

2 хв читати
ПАРЄ не піддалася на шантаж Росії - депутат Ар'єв

РФ не вдалося змусити Парламентську асамблею Ради Європи (ПАРЄ) піти їй на поступки, незважаючи на шантаж, зазначає глава делегації Верховної Ради в ПАРЄ (фракція "Блоку Петра Порошенка") Володимир Ар'єв.

"Росія не направить свою делегацію до ПАРЄ четвертий рік поспіль. Країні, яка не поважає принципи Ради Європи, не вдалося переломити цю організацію і змусити поступитися через шантаж", - написав В.Ар'єв на своїй сторінці в соцмережі Facebook у четвер.

"Українська делегація зробила все для того, щоб відстояти базові цінності, які в асамблеї були під загрозою", - додав парламентарій.

Як повідомлялося, ПАРЄ у 2014 році позбавила російську делегацію права голосу, а також застосувала низку інших обмежень після початку агресії РФ проти України. У 2017 році Москва призупинила виплату частини внеску до бюджету Ради Європи.

В.Ар'єв заявляв, що РФ не виконала понад 10 резолюцій, ухвалених асамблеєю протягом останніх чотирьох років. "Росія вдалася до відвертого шантажу Ради Європи, припинивши своє фінансування, яке становить 7%. На жаль, усі спроби домовитися про те, щоб решта країн компенсували ці втрати, не дали до результату. Оскільки Росія має дуже потужного друга в особі генерального секретаря ПАРЄ Турбйорна Ягланда, який усіма силами намагається зробити так, щоб Росія повернулася", - заявив він.

Генсек Ради Європи Т.Ягланд під час осінньої сесії ПАРЄ в Страсбурзі заявив, що якщо РФ не почне платити внески до бюджету Ради Європи до червня 2019 року, комітет міністрів організації не тільки може, а й буде зобов'язаний вилучити її зі списку країн-членів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА