19:15 25.01.2019

Цукерберг планує інтеграцію сервісів WhatsApp, Instagram і Facebook Messenger

2 хв читати
Цукерберг планує інтеграцію сервісів WhatsApp, Instagram і Facebook Messenger

Засновник і глава Facebook Inc. Марк Цукерберг планує інтеграцію сервісів WhatsApp, Instagram і Facebook Messenger, пише газета The New York Times із посиланням на обізнані джерела.

Цей крок вимагає повної трансформації механізмів функціонування платформ. Усі три сервісу продовжать працювати як незалежні додатки, проте інфраструктура, що забезпечує їхню дію, буде уніфікована, зазначають джерела.

М.Цукерберг також вимагає вбудовування в усі сервіси технології наскрізного шифрування.

Процес інтеграції платформ, за словами джерел, перебуває на початковій стадії, і Facebook планує завершити його до кінця поточного року або на початку 2020 року.

Передбачається, що після набуття чинності змінами користувач Facebook зможе відправляти захищене повідомлення людині, яка, наприклад, має аккаунт лише в WhatsApp. Наразі це неможливо, оскільки сервіси працюють як окремі додатки.

Об'єднуючи інфраструктуру сервісів, Facebook розраховує утримати мільярди користувачів у своїй екосистемі та підвищити рентабельність бізнесу, пише NYT.

У компанії вважають, що більш часте використання платформ Facebook для відправки текстових повідомлень може змусити людей відмовитися від інших месенджерів, зокрема й сервіси Apple або Google.

Частіше спілкування користувачів за допомогою додатків Facebook може надати компанії нові можливості із залучення реклами або створення платних сервісів, зазначають джерела.

Facebook заявила, що хоче "надати користувачам найкращий досвід для спілкування в месенджерах".

"Люди хочуть, щоб месенджери були швидкими, простими, надійними і конфіденційними, - наголошується в повідомленні компанії. - Ми працюємо над тим, щоб вбудувати у більшу кількість наших месенджерів технологію наскрізного шифрування і вивчаємо способи полегшити користувачам доступ до друзів і членів сім'ї між платформами".

Інтеграція сервісів є різкою зміною підходу М.Цукерберга до WhatsApp і Instagram, яким він обіцяв значну автономність у момент їх придбання.

Facebook придбала WhatsApp за $19 млрд у 2014 році, Instagram - за $715 млн у 2012 році.

Творці Instagram Кевін Сістром і Майк Крігер вирішили піти з компанії у вересні минулого року. Джерела ЗМІ повідомляли того, що вони розійшлися в думках з керівництвом Facebook щодо ступеня автономності Instagram і стратегії розвитку цієї соцмережі.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА