Інтерфакс-Україна
09:16 03.02.2019

На місці пожежі на складах біля станції метро "Лісова" існує загроза обвалу конструкцій

1 хв читати
На місці пожежі на складах біля станції метро "Лісова" існує загроза обвалу конструкцій

У Києві на місці пожежі складських приміщень недалеко від станції метро "Лісова" існує загроза обвалу будівельних конструкцій, повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

За даними рятувальників, станом на 7.30 неділі на місці пожежі спостерігається тління окремих осередків на площі близько 2 тис.кв.м.

Інформації про жертви і постраждалих немає. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Як повідомлялося, 2 лютого о 23:03 пожежу в складському приміщенні на вул.Червоноткацька, 69 локалізовано на площі 10,5 тис. кв.м.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд в Азербайджані засудив колишнього "вагнеровця" до реального терміну за участь у війні проти України

Зеленський: після Брюсселя Умєров і Гнатов готуватимуть зустріч із представниками Трампа в США

Більше 20 тис незаконних рекламних конструкцій демонтовано в Києві з початку року – КМДА

"Суспільне" оголосило перелік фіналістів нацвідбору "Євробачення-2026"

Рада розгляне держбюджет-2026 в середу після компромісу щодо вчителів та 4% ПДФО місцевих бюджетів – Підласа

Нафтопровід "Дружба" знов підірвали в РФ - джерела

Найближчими днями в Україні збережеться температура вище нуля, місцями невеликий дощ

Норвегія, Нідерланди та Німеччина оголоcили про спільний пакет підтримки України на NOK5 млрд у рамках PURL

Туреччина докладає максимальних зусиль для завершення війни в Україні - Ердоган в розмові з Макроном

Захисники півдня України за добу знищили півсотні одиниць озброєння та військової техніки противника та 273 окупанти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА