Інтерфакс-Україна
13:01 10.02.2019

Світ не стане безпечнішим, якщо НАТО відмовиться від ядерної зброї, а Росія і КНР ні – Столтенберг

1 хв читати
Світ не стане безпечнішим, якщо НАТО відмовиться від ядерної зброї, а Росія і КНР ні – Столтенберг

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що альянс не відмовлятиметься від ядерної зброї, якщо Росія і КНР не зроблять цього.

"Метою НАТО є світ без ядерної зброї, але якщо ми відмовимося від ядерної зброї, якщо Росія і Китай збережуть свій арсенал, світ не стане безпечнішим місцем", - наводить слова Й.Столтенберга прес-служба НАТО в Twitter.

Раніше він заявив, що Північноатлантичний альянс зацікавлений у збереженні Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) і продовжить працювати над цим.

За його словами, Росія неодноразово заявляла про своє невдоволення ДРСМД, який не забороняє зброю, розроблену і розміщену такими країнами, як Китай, Індія, Пакистан або Іран. "Але це не виправдання для порушення договору. Навпаки, це має бути приводом для зміцнення цього Договору про роззброєння і залучення більшої кількості партнерів", - вважає він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ціни на свинину можуть зрости через наближення Великодніх свят - аналітики

Журналістка Крюкова оскаржила санкції проти неї у Верховному суді

США готові відновити поставки в Україну плануючих бомб GLSDB – ЗМІ

Американці побоюються, що Трамп занадто тісно пов'язаний з Росією, - опитування Reuters/Ipsos

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 344 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 128 ворожих атак - Генштаб

Келлога усунули від мирних перемовин на вимогу РФ через його близкість до України - ЗМІ

Семеро цивільних, в тому числі четверо дітей постраждали через атаку російських БпЛА - Синєгубов

США не продовжили ліцензію на купівлю російської нафти закордонними компаніями

Україна довіряє американським та європейським можливостям контролю та верифікації припинення вогню – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА