Інтерфакс-Україна
19:22 10.02.2019

Емоційна ницість - Аваков про висловлення поліцейського "Лягай, Бандера"

1 хв читати
Емоційна ницість - Аваков про висловлення поліцейського "Лягай, Бандера"

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков засудив висловлювання співробітника поліції "Лягай, Бандера" під час нейтралізації загрози штурму групою молодих людей Подільського райуправління поліції Києва, наголосивши, що вважає поведінку правоохоронця негідною.

"Щодо "Лягай, Бандера"- емоційна ницість. Це негідна поведінка поліцейського. Не писав - (начальник столичного главку поліції - ІФ) Андрій Крищенко просив, що сам скаже. Сказав. Все правильно. Це неприпустимо. За це варто попросити вибачення у людей і варто зробити висновки!!!", - написав А.Аваков у своєму блозі на інтернет-порталі "Українська правда" в неділю.

Раніше в неділю А.Крищенко в ході брифінгу щодо подій 9 лютого в будівлі Подільського райуправління поліції Києва, приніс вибачення за висловлювання співробітника "Лягай, Бандера," під час нейтралізації загрози штурму групою молодих людей райуправління поліції.

"Я особисто хочу вибачитися за дії поліцейського і вважаю їх неприпустимими. Ці працівники будуть покарані. Нам є над чим працювати. Мені особисто соромно", - сказав начальник столичного главку.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Запоріжжя: Масштабна пожежа в п’ятиповерховому будинку – 9 постраждалих, серед них діти

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА