11:45 11.02.2019

Заступник голови Херсонської ОДА Рищук заявляє, що прибув до Києва і має намір надати слідчому СБУ інформацію про себе із застосуванням поліграфа

1 хв читати

Заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Євген Рищук, з власної ініціативи тимчасово відсторонений від посади на час розслідування справи про вбивство активістки, радника мера Херсона Катерини Гандзюк, заявляє, що ще 8 лютого домовився зі слідчим Служби безпеки України про зустріч і запропонував надати інформацію щодо себе із застосуванням поліграфа.

"В ту ж п'ятницю (8 лютого - ІФ) я домовився із слідчим СБУ в Києві про зустріч і запропонував надати інформацію стосовно мене із застосуванням поліграфа. Приховувати, слава Богу, нічого. Тож уже сьогодні я в Києві і маю надію, що я зможу хоч таким чином допомогти слідству в цій досить заполітизованій справі", - написав Є.Рищук на своїй сторінці в соцмережі Facebook у понеділок.

Говорячи про своє тимчасове відсторонення від посади на час розслідування, він зазначив, що ще 8 лютого подав заяву.

"Зважаючи на ситуацію навколо мого прізвища у справі нападу на Гандзюк та моє бажання зробити все, щоб допомогти слідству та припинити політичні спекуляції навколо мене, я ще в п'ятницю, після сесії обласної ради, подав заяву голові Херсонської ОДА про тимчасове відсторонення мене від виконання службових обов'язків", - написав чиновник.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА