14:10 11.02.2019

Капітан "Норд" не мав обмежень на пересування і законно перетнув андмінкордон із Кримом - адвокат

2 хв читати

 Капітан затриманого українськими прикордонниками сейнера "Норд" (порт приписки - Керч) Володимир Горбенко не мав обмежень на пересування і законно перетнув андмінкордон із окупованим Росією Кримом, заявив адвокат Максим Могильницький.

"Дуже радий за капітана риболовецького судна "Норд" Володимира Горбенка та його сім'ю. Тепер, коли його пригоди залишилися позаду, Володимир може спокійно обійняти дружину і дітей. Упевнений, що зараз з усіх щілин полізуть жовчні злостивці. І закричать вони, що капітан втік до Криму незаконно. Відповім усім, одразу і в останнє: обмежень щодо перетину кордону у Володимира не було. ні підписки, ні навіть зобов'язань. Термін дії запобіжного заходу у вигляді виконання зобов'язань закінчився ще в червні 2018 р. І суд відмовив прокуратурі в її продовженні", - написав адвокат на своїй сторінці в соцмережі Facebook у понеділок.

За його словами, у тому, що В.Горбенко ризикнув перетнути адмінкордон самостійно, немає нічого поганого.

"Звертаю вашу найпильнішу увагу на те, що і самі правоохоронці вважали повернення капітана до рідноъ Керчы абсолютно законним. А ще вони добре розуміли, що єдиною перешкодою на шляху Володимира була негласна заборона СБУ, чинна на кордоні...Після того, як термін дії заходів заходу завершився, всі повістки надсилали на кримську адресу Горбенка. А в обвинувальному висновку як місце проживання зазначали місто Керч", - зазначив М.Могильницький.

Він також повідомив, що надалі представлятиме інтереси В.Горбенка в рамках кримінального провадження. "Наша мета - домогтися виправдувального вироку. У цьому сенсі не змінилося зовсім нічого", - додав адвокат.

Раніше цього дня В.Горбенко, який не виходив на зв'язок з адвокатами з кінця січня 2019 р., дав інтерв'ю "Комсомольской правде". За його словами, він наразі перебуває на території Кримського півострова. Відео розміщено на сайті видання.

"У мене не було жодних обмежень на повернення додому. Кордон перетнув законно за паспортом РФ", - сказав В.Горбенко.

Представник компанії-судновласника Анна Шевельова підтвердила повернення кримчанина на півострів.

У свою чергу спікер Державної прикордонної служби України Олег Слободян повідомив, що капітан затриманого українськими прикордонниками сейнера "Норд" Володимир Горбенко офіційно не перетинав українсько-російський державний кордон, так само, як і адміністративний кордон із окупованим РФ Кримом.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА