10:54 12.02.2019

З медіапорталу Delo.ua звільнилася більша частина команди через незгоду з політикою нового власника

2 хв читати
З медіапорталу Delo.ua звільнилася більша частина команди через незгоду з політикою нового власника

Через розбіжності з новим власником бізнес/медіа бюро ekonomika+ (раніше - Ekonomika Communication Hub), керівником Центру підготовки PATRIOT і співзасновником громадської платформи "Хартія майбутнього" Костянтином Паршиним частина команди вирішила покинути видання.

"У вересні редакція Delo.ua розробила стратегію розвитку медіа як ділового порталу з фокусом на малий і середній бізнес. На жаль, редакція і власники мають різні погляди на те, як заявлена стратегія має реалізуватися. Тому частина редакції вирішила припинити роботу в Delo.ua", - йдеться в заяві співробітників, що звільнилися, на сайті порталу Delo.ua.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник головного редактора видання Сергій Чепінський, співробітники, які вирішили звільнитися, працюватимуть до 22 лютого.

Із Delo.ua звільняються головред Дар’я Куренкова, її заступник Сергій Чепінський, журналісти Тетяна Кучер, Ірина Гудзь, Інна Рослік, Наталія Міняйло, Оксана Тарасенко, редактор стрічки новин Віта Попова, редактор журналу "ТОП-100" Любомира Ремажевська, дата-аналітик Любов Петрушко і керівник проектів Артем Ільїн.

ekonomika+ - незалежна медіакомпанія, яка випускає ЗМІ (портали Delo.ua, womo.com.ua, mmr.ua, журнали MMR і "ТОП-100"), проводить івенти (Business Wisdom Summit, HR Wisdom Summit, SHE congress).

Як повідомлялося, 4 лютого 2019 року в медіа заявили, що новим власником бізнес/медіа бюро ekonomika+ став керівник Центру підготовки PATRIOT, співзасновник громадської платформи "Хартія майбутнього" К.Паршин.

У жовтні 2014 року Ekonomika Communication Hub (видавництво "Економіка") вийшла зі складу інвестиційно-консалтингової групи EastOne українського бізнесмена Віктора Пінчука, після чого власником проекту стала його СЕО Ірина Рубіс.

Delo.ua - провідний український бізнес-портал, що входить до топ-5 у своїй категорії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА