Інтерфакс-Україна
11:05 13.02.2019

Аласанія заявив, що наглядова рада НСТУ на позачерговому засіданні так і не пояснила причин його відставки з 6 травня

1 хв читати
Аласанія заявив, що наглядова рада НСТУ на позачерговому засіданні так і не пояснила причин його відставки з 6 травня

Голова правління "Національної суспільної телерадіокомпанії України" Зураб Аласанія заявив, що наглядова рада НСТУ на позачерговому засіданні у вівторок знову не пояснила причин припинення контракту з ним, хоча і перенесла це рішення до 6 травня.

"Наглядова рада відмовилася скасувати рішення про припинення контракту з головою правління... Наглядова рада не пояснила причини припинення контракту з головою правління нічим, окрім "ваші співробітники сміялися", - написав З.Аласанія на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Він також підтвердив, що наглядова рада відклала дату припинення контракту з ним до 6 травня.

Також З.Аласанія зазначив, що наглядова рада схвалила фінансовий звіт Суспільного мовника за 2018 рік, річний звіт голови Суспільного за 2018 рік, а також план мовника на 2019 рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

Атака на Одещину: російські обстріли пошкодили фермерські господарства

Окупанти за добу втратили 1180 осіб та 208 од. автотехніки

Атака росіян "шахедами" по Запоріжжю призвела до пожежі та пошкодження будинків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА