17:35 20.02.2019

НБУ спростив процедуру перевірки інформаційної безпеки в суб'єктах регулювання

1 хв читати
НБУ спростив процедуру перевірки інформаційної безпеки в суб'єктах регулювання

Національний банк України (НБУ) спростив процедуру перевірки виконання банками та іншими установами, які є учасниками Системи електронних платежів (СЕП) та/або інформаційних завдань центробанку, вимог щодо гарантування інформаційної безпеки.

Як повідомляється на сайті Нацбанку, регулятор упроваджує віддалений метод контролю - аналіз періодичної звітності організацій про використання засобів захисту інформації НБУ.

Відповідне рішення затверджено в постанові правління центробанку "Про внесення змін до положення про порядок перевірки стану інформаційної безпеки в банківських та інших установах, які використовують засоби захисту інформації НБУ" №38 від 13 лютого. Документ набуває чинності з 31 березня 2019 року.

"Це дасть змогу оптимізувати контроль за належним використанням засобів криптографічного захисту інформації Нацбанку", - зазначено в повідомленні.

Виїзні перевірки проводитимуться в разі внесення установи до СЕП або до сфери інформаційних завдань НБУ, зміни місця розташування установи, ненадання інформації або надання недостовірної/неповної інформації.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА