18:30 22.02.2019

Омелян назвав справу проти нього театром абсурду

1 хв читати
Омелян назвав справу проти нього театром абсурду

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявляє, що обвинувальний акт стосовно нього є частиною програми з його дискредитації та імітацією боротьби з корупцією в державі.

"Театр абсурду, хоча й непогано зрежисований, але все-таки абсурду, триває ... Кошти, витрачені НАБУ на "справу Омеляна", перевищують те, що вони вважають "незаконним збагаченням", у рази... Ви можете дискредитувати мене особисто, але дискредитуєте НАБУ як інституцію набагато сильніше", - написав В.Омелян на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю.

"Справа проти одного реального корупціонера зробила б із НАБУ героя. Справа НАБУ проти Омеляна - сміх і гріх. Сміх - мій, гріх - ваш", - додав міністр.

При цьому він зазначив, що проти нього, як і проти Уляни Супрун, "людей, які ініціюють і здійснюють реформи, ведеться така безпринципна і низька гра". "Дорожній фонд працює, дороги відбудовуються, люди мають можливість подорожувати літаками дешевше, ніж будь-коли. Дедалі більше іноземних компаній відкривають Україну... Вантажопотік у портах зростає, незважаючи на блокаду Азову. Це все зробили я і моя команда. За це я отримав декілька хвиль інформаційних кампаній із моєї дискредитації, переслідування членів моєї родини, справу НАБУ", - заявив В.Омелян.

Він також пообіцяв повідомити деякі подробиці про керівництво НАБУ "і їхніх друзів" після виборів, "щоб не розгойдувати човен".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА