15:26 04.03.2019

Міносвіти України запускає е-документообіг

2 хв читати
Міносвіти України запускає е-документообіг

 Міністерство освіти і науки України запустить до кінця місяця в експлуатацію систему електронного документообігу наприкінці березня, повідомляє міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

"Дві електронні системи, які створені під час цієї програми, саме допомагають нам із даними і з більш ефективним документообігом", - сказала Л.Гриневич під час прес-конференції за підсумками проекту із прозорого управління освітою (UTEMA) в понеділок у Києві.

Зазначається, що систему е-документообігу буде запущено в промислову експлуатацію орієнтовно наприкінці березня поточного року, одразу після отримання атестата відповідності для комплексної системи захисту інформації. За основу системи документообігу Міносвіти було узято систему адміністрації президента з урахуванням особливостей бізнес-процесів міністерства - сервісу корпоративної електронної пошти для співробітників і доступності мобільної версії.

Крім того, за результатами проекту створено Інформаційну систему збору та аналізу фінансових і статистичних даних діяльності установ сфери вищої освіти. Ця база актуалізує та аналізує в собі Єдину державну електронну базу з питань освіти (ЕДЕБО), автоматичну систему "Е-звітність" Держказначейства та єдину інформаційну систему "Наука в університетах".

Зазначається, що в подальшому систему можна розширювати, інтегруючи в неї дані інших е-систем у сфері освіти.

Передбачається, що Інститут освітньої аналітики в 2019 році розробить портал відкритих даних, що міститиме дані з новоствореної е-системи. Це надасть доступ до даних для всіх зацікавлених осіб.

Проект UTEMA реалізовували протягом 2016-2019 років за фінансової підтримки USAID в розмірі $997,2 тис.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

З 9 червня Посольство України в США поступово відновлює прийом відвідувачів з консульських питань

Суд узяв під варту двох харків'ян, затриманих напередодні за збройний конфлікт із правоохоронцями

"ArcelorMittal Кривий Ріг" реорганізував службу з маркетингу та збуту для підвищення ефективності бізнесу в Україні та за кордоном

Криклій обіцяє запуск більше десятка міжнародних авіарейсів із Запоріжжя після 15 червня

ВООЗ рекомендує носити маски, якщо ризик зараження високий і немає можливості дотримуватися дистанції

У Києві пасажири побили водія трамвая після прохання надіти маски

МАУ з 19 червня відновлює рейси з Києва до Херсона

Зеленський пропонує Консультативній раді у справах ветеранів до кінця сесії ВР подати свої напрацювання до законопроекту про приватні армії

У Львові посилять контроль за дотриманням карантину

В Україні буде створено робочу групу для приведення законодавства у сфері сурогатного материнства у відповідність із міжнародним

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА