Інтерфакс-Україна
07:22 06.03.2019

Чечоткін: наші рятувальники одними з перших у світі будуть використовувати передові вертольоти

1 хв читати
Чечоткін: наші рятувальники одними з перших у світі будуть використовувати передові вертольоти

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і голова Держслужби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін у рамках свого робочого візиту до США на виставку вертольотів HAI HELI EXPO 2019 Atlanta, підписали Меморандум про поліпшення конфігурації вертольотів H-145.

"Разом з нашими французькими партнерами з компанії Airbus Helicopters підписали Меморандум про поліпшення конфігурації вертольотів H-145," - написав М. Чечоткін на своїй офіційній сторінці в соцмережі Фейсбук у вівторок ввечері.

За словами глави ДСНС нова техніка стане ще краще, більш сучасною і потужною.

"Французькі вертольоти забезпечать авіаційне покриття на всій Україні, дозволять вчасно надавати медичну допомогу постраждалим, здійснювати пошуково-рятувальні операції, моніторинг територій у протипожежних цілях і завдання з аеромедичної евакуації .... Система авіаційної безпеки і захисту МВС України стане третьою за потужністю в Європі, після Франції та Німеччини, а наші рятувальники одними з перших у світі будуть використовувати передові вертольоти,"- підсумував М. Чечоткін.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Освітній омбудсмен Лещик: у нас освіта відділена від релігії, я до цього ставлюся досить жорстко

Спроможність Служби освітнього омбудсмена дуже обмежена і не вистачає представників на місцях - Лещик

Найближчі два дні будуть без опадів, лише вночі та вранці Україну накриватимуть тумани

УЧХ допомагав постраждалим від атаки БпЛА РФ на Запоріжжя

Президенти України й Молдови обговорили двосторонню співпрацю та спільний шлях до членства у Євросоюзі

Україна і ЄС зруйнували транснаціональну мережу шахрайських call-центрів – Офіс генпрокурора

Освітній омбудсмен Лещик про реорганізацію і злиття вишів: в нас відбувається демографічна криза, це відображається на вищій освіті

Джамала вважає, що правила допуску до нацвідбору на "Євробачення" можна переглянути і вдосконалити

Переліки споживачів, яким заборонено відключати е/е, переглянуто вже в 16 областях – заступник глави Міненерго

Безугла заблокувала трибуну, Рада розпочала засідання із запізненням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА