Інтерфакс-Україна
08:13 15.03.2019

Сенат США схвалив резолюцію щодо скасування режиму надзвичайного стану на кордоні з Мексикою

1 хв читати
Сенат США схвалив резолюцію щодо скасування режиму надзвичайного стану на кордоні з Мексикою

Сенат США підтримав резолюцію з пропозицією завершити режим НС на кордоні з Мексикою, який ввів президент Дональд Трамп, щоб отримати $ 8 млрд на будівництво стіни.

"За" проголосували 59 сенаторів, а 41 - "проти".

"Ця спільна резолюція завершує режим НС, пов'язаний з кордоном США і Мексики, оголошений президентом 15 лютого 2019 року", - йдеться в описі до документа, розміщеного на сайті Конгресу.

Резолюцію 26 лютого схвалила палата представників США.

Раніше в четвер президент США заявив, що готовий накласти вето на цю ініціативу, так як вважає своє рішення про введення режиму НС абсолютно законним.

У лютому 2019 року Д.Трамп оголосив про режим надзвичайного стану, щоб виділити $ 8 млрд на будівництво стіни на кордоні з Мексикою. Президент прийняв таке рішення через те, що Конгрес не погодився виділити на ці потреби запитані нею $ 5,7 млрд. У схваленому Конгресом законопроекті на стіну відводиться $ 1,375 млрд. Указ Д. Трампа вже оскаржують в суді ціла низка штатів і неурядових організацій.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти завдали серію ракетних ударів по Харкову, наслідки встановлюються - мер

Чехія остаточно припинила імпорт нафти з РФ - ЗМІ

Масштабну пожежу в Миколаєві внаслідок удару російського дрона ліквідовано - ДСНС

Українська делегація в Парижі наголосила на важливості повернення вивезених в РФ дітей і звільнення бранців – Єрмак

Зеленський після зустрічі делегацій у Парижі: доповнюємо й уточнюємо наші позиції та працюємо заради реальної безпеки

Зеленський замінив голів Сумської та Луганської обладміністрацій – укази

Українська делегація в Парижі наголосила на важливості повернення вивезених в РФ дітей і звільнення бранців – Єрмак

Сибіга після зустрічі в Парижі: Посилення тиску на РФ має вирішальне значення для досягнення миру

Макрон повідомив, що на зустрічі делегацій в Парижі координував дії з Зеленським

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 703 військовослужбовці- Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА