Інтерфакс-Україна
14:32 20.03.2019

Україна забрала 60 засуджених із ОРЛО - Денісова

2 хв читати
Україна забрала 60 засуджених із ОРЛО - Денісова

Представники окремих районів Луганської області (ОРЛО) в середу передали 60 засуджених з окупованої території для продовження відбування покарання на підконтрольній українській владі території, повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

"Сьогодні у містечку Щастя нам передали 60 засуджених, які перебували в пенітенціарних установах в окремих районах тимчасово окупованої території Луганської області, для продовження відбування покарання на підконтрольній уряду України території", - написала омбудсмен на сторінці у Facebook.

За її даними, серед цих 60 осіб четверо, зокрема одна жінка, більше ніж дев’ять років перебували в пенітенціарних установах без рішення суду, тобто, їхню провину не було доведено в законному порядку.

Л.Денісова проанонсувала наступний візит до Луганської області з метою забрати ще 60 ув'язнених на кінець квітня.

Вона також нагадала, що в лютому забрали 33 засуджених, а грудні 2018 року - 42.

"За останні три місяці нам вдалося перемістити з непідконтрольної уряду України території Луганської області 135 ув’язнених, 22 з яких вже звільнено у зв’язку із завершенням терміну відбування покарання", - наводить цифри омбудсмен.

Л.Денісова повідомила, що обговорила питання про можливість передання засуджених, адреса реєстрації яких на території непідконтрольній українському уряду або на території тимчасово окупованого Криму. Також вона акцентувала увагу на тому, щоб було розглянуто насамперед звернення громадян, які направлено їй як уповноваженому з прав людини в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стефанчук провів низку зустрічей з головами парламентів держав G7 в Оттаві

Трамп планує після розмови з Зеленським поспілкуватися з Путіним

Сили оборони відбили з початку доби 129 ворожих атак - Генштаб

Беца пояснила ситуацію в Україні під час дебатів високого рівня Генасамблеї ООН - МЗС

Кількість постраждалих внаслідок удару ворожих БпЛА в Харківській області зросла до трьох – Синєгубов

Троє цивільних загинули і двоє отримали поранення внаслідок атаки російських ударних дронів у Харківській області – ОВА

Гуманітарний координатор ООН в Україні засудив удар росіян по гуманітарній місії Данської ради у Чернігівській області

Фіцо має намір говорити з Зеленським під час зустрічі в Ужгороді про енергетичну інфраструктуру

Італія та Польща не мають наміру відправляти війська в Україну після закінчення війни

Мінкультури і ALIPH Foundation підписали Меморандум про створення Фонду культурної спадщини України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА