07:13 11.04.2019

Велика Британія може взяти участь в європейських виборах

1 хв читати
Велика Британія може взяти участь в європейських виборах

У зв'язку з рішенням Європейської Ради про перенесення терміну Brexit у Великобританії можуть відбутися вибори до Європейського парламенту, заявив голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер.

"Можливо, в Сполученому Королівстві будуть європейські вибори, що може здатися дивним. Але правила є правила. Ми повинні дотримуватися європейських законів", - сказав Ж.-К.Юнкер у четвер на прес-конференції в Брюсселі.

За його словами, непроста нарада на позачерговому саміті ЄС відбулась під знаком пошуку взаєморозуміння між 27 державами ЄС і Сполученим Королівством.

Глава Єврокомісії повідомив, що на саміті британській стороні нагадали про необхідність збереження лояльного співробітництва між усіма державами-членами ЄС на період продовження дії статті 50 Договору про ЄС, і в Брюсселі впевнені, що Сполучене Королівство буде поважати свої зобов'язання.

Він також пояснив, що на зустрічі в червні, на якій сторони домовилися дати оцінку стану справ щодо Brexit, не йтиметься про перегляд досягнутої угоди про вихід Великобританії, і цієї домовленості треба повністю дотримуватися.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА