08:02 11.04.2019

Трамп поскаржився на жорсткість ЄС щодо Великобританії через Brexit

2 хв читати
Трамп поскаржився на жорсткість ЄС щодо Великобританії через Brexit

Президент США Дональд Трамп вважає, що ЄС у питаннях Brexit занадто жорстко підходить до Великобританії.

"Погано, що Євросоюз так жорстокий до Великобританії і Brexit", - написав він у своєму твіттері за підсумками саміту ЄС, який визначив умови виходу Великобританії з союзу.

Д.Трамп також зазначив, що "ЄС є жорстоким торговим партнером також і для Сполучених Штатів, але він зміниться".

"Іноді в житті потрібно дати людям дихати, перш ніж все провернеться назад, щоб вкусити тебе!" - заявив американський президент.

У ніч на четвер ЄС погодився на подальше продовження терміну Brexit, щоб дозволити ратифікувати угоду про вихід Великобританії.

"Таке подовження має тривати стільки, скільки необхідно, і, в будь-якому випадку, не далі 31 жовтня 2019 року", - йдеться в постанові позачергового саміту ЄС від 10 квітня.

У ній також зазначається, що відповідно до статті 50 Договору про ЄС угода про вихід може вступити в силу раніше, якщо сторони завершать свої відповідні процедури ратифікації до 31 жовтня 2019 року.

Гнучке продовження Brexit до 31 жовтня дозволить Великобританії ратифікувати угоду про вихід з ЄС, але не передбачає змін у ній, заявив голова Євроради Дональд Туск.

"Тепер ситуація знаходиться в руках Сполученого Королівства для того, щоб ратифікувати угоду до завершення продовження терміну. Воно зможе також поміркувати в цілому про стратегію Brexit, що може привести до змін в політичній декларації, але не в угоді про вихід", - сказав глава Євроради на прес-конференції в Брюсселі.

Д.Туск, виступаючи в четвер після завершення позачергового саміту ЄС, на якому було досягнуто домовленості з Великобританією щодо продовження терміну Brexit, також зазначив, що Лондон ще може відмовитися від виходу з ЄС.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА