Інтерфакс-Україна
21:12 25.04.2019

У Львівській області слідчого поліції затримали за хабар у $ 2 тисячі

1 хв читати
У Львівській області слідчого поліції затримали за хабар у $ 2 тисячі

У Львівській області слідчого поліції затримали при отриманні хабара в $ 2 тисячі, повідомляє прес-служба управління СБУ у Львівській області.

Як зазначено в повідомленні, старший слідчий Стрийського відділу поліції вимагав у місцевого жителя $ 2 тисячі за уникнення реального покарання за зберігання наркотиків.

Співробітники СБУ і ДБР затримали поліцейського після отримання всієї суми хабара. Відкрито кримінальне провадження за ознаками частини 3 статті 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою).

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через наближення лінії фронту збільшилась кількість евакуйованих пасажирів з Дніпропетровщини та Запоріжжя

У Харкові вже п'ятеро постраждалих

Через удар російської "Молнії" по Харкову постраждала дитина - мер

Кабмін призначив Некрасова і Юхимчук заступниками міністра енергетики і Зубовича - заступником міністра економіки

Трамп наказав розмістити атомні підводні човни "у відповідних районах" через заяви Медведєва

Зеленський повідомив про підготовку законопроєкту, що дає належне відновлення після хвороб, набутих у полоні

Зеленський обговорив з урядовцями роботу з партнерами

Польща працює над 48 та 49 пакетами допомоги Україні - Сікорський

Близько 70% потоку тіньового флоту, який транспортує російську нафту, проходить Балтійським морем

Повернення інституційної незалежності НАБУ та САП важливе не лише для України, а й для ЄС – Матернова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА