Інтерфакс-Україна
08:35 06.05.2019

На місці аварійної посадки лайнера в Шереметьєво знайшли "чорні скриньки"

1 хв читати
На місці аварійної посадки лайнера в Шереметьєво знайшли "чорні скриньки"

На місці аварійної посадки літака Sukhoi Superjet 100, який загорівся при аварійній посадці в московському аеропорту Шереметьєво, виявлені два бортові самописці, повідомили в МНС РФ. 

Ще дві "чорні скриньки" технічні служби, які працюють на місці події, виявити поки не можуть. Пристрої були встановлені в хвостовій частині лайнера, яка сильно постраждала від вогню і жорсткої посадки.

У неділю, 5 травня, літак SSJ100, що належить "Аерофлоту" здійснив аварійну посадку в Шереметьєво через деякий час після вильоту з Москви до Мурманська. Дозвіл на повернення в аеропорт вильоту командир екіпажу запросив через технічну несправність. Під час посадки у лайнера підломилися стійки шасі і загорілися двигуни. Вогонь перекинувся на фюзеляж. На борту знаходилися 78 осіб, включно з п'ятьма членами екіпажу, 41 людина загинула.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 158 ворожих атак - Генштаб

Радник Зеленського підтвердив влучання частини ракети "Іскандер" по будівлі уряду України

У Запоріжжі поранено 66-річну жінку внаслідок ворожого удару

У Запоріжжі щонайменше два ворожі удари, горить приватний будинок - Федоров

У дворі будинку в Хмельницькому чоловік підірвав гранату: поранено двох осіб

Трамп відреагував на вбивство української біженки Ірини Заруцької і звинуватив демократів у відсутності "закону і порядку"

США завершують співпрацю з Європою у протидії дезінформації з боку Росії, Китаю та Ірану - ЗМІ

МАГАТЕ фіксує шість із семи скомпрометованих ліній електропередач на ЗАЕС

Сибіга: Фінляндія скликає спеціальне засідання Постійної ради ОБСЄ на прохання України

62-річна жінка загинула внаслідок атаки російського дрона на Запорізьку область - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА