12:23 14.05.2019

Патрульні поліцейські України отримали 83 гібридні автомобілі Mitsubishi нового покоління

2 хв читати
Патрульні поліцейські України отримали 83 гібридні автомобілі Mitsubishi нового покоління

Підрозділ патрульної поліції України отримав партію гібридних автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV нового покоління - 83 машини від японських партнерів у рамках реалізації другого етапу Кіотського протоколу.

"Патрульна поліція України - один із найкращих підрозділів Національної поліції, ви маєте довіру людей, ви дієте професійно щодня... Ви повинні мати найкраще обладнання. І сьогодні ви отримуєте 83 сучасні автомобілі", - сказав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час церемонії передання автомобілів.

Він нагадав, що завдяки співпраці уряду Японії та України у 2017 році МВС і корпорація Mitsubishi підписали договір на постачання автомобілів.

"Я хочу, щоб кожен із вас якнайкраще використовував ці автомобілі. Бережіть ці машини, а ще більше бережіть Україну, українських людей", - сказав глава МВС.

У свою чергу глава Національної поліції України Сергій Князєв розповів журналістам, що вважає роботу офіцера поліції на такому автомобілі "майже безпечною".

"Двигун цього автомобіля значно потужніший... Більшість цих автомобілів піде на патрульну поліцію на міжнародних магістралях", - сказав він.

Відповідаючи на запитання про те, скільки автомобілів Mitsubishi Outlander розбили поліцейські, С.Князєв сказав: "Це не таємна цифра, близько 13-15 автомобілів наразі не експлуатуються. Повністю знищені, тобто не підлягають ремонту, чотири автомобілі. Решту автомобілів після ДТП можна відремонтувати, й вони ремонтуються".

С.Князєв додав, що запит на автопарк у поліції ще дуже високий - необхідно ще кілька тисяч автомобілів, а також стоїть питання про заміну. Він уточнив, що застарілі моделі автомобілів типу ВАЗ не використовуються. Загалом за останні три роки Нацполіція придбала близько 2,5 тис. автомобілів, цього року є можливість закупівлі ще 500 машин.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА