07:44 27.05.2019

В Естонії опозиційні партії перемогли на виборах в Європарламент

1 хв читати
В Естонії опозиційні партії перемогли на виборах в Європарламент

На минулих у неділю виборах в Європарламент перемогли опозиційні партії Реформ і Соціал-демократична партія.

За попередніми даними Республіканської виборчої комісії, реформісти і соціал-демократи отримають по два місця в Європейському парламенті, правлячі партії Центру і Консервативна народна партія по одному. У разі брексіта ще одне місце зможе отримати правляча партія "Вітчизна".

У голосуванні взяли участь 37,3 відсотка виборців, з них 25,4% проголосували достроково. Найвища явка була в Таллінні (42,2%), найнижча - на північному сході, де переважне населення складають російськомовні жителі (24,3%).

На попередніх виборах у 2014 році виборча активність склала 36,5%.

Взяти участь у голосуванні змогли не тільки громадяни республіки, які досягли 18 років, а й громадяни країн Європейського союзу.

На виборах до Європарламенту вся Естонія є одним виборчим округом. Естонію в Європарламенті представлять 6 депутатів з 751. У разі брексіта кількість депутатів збільшиться за рахунок Сполученого королівства, яке вийшло з ЄС, до 7.

Свої списки виставили 9 партій, на одну більше, ніж в 2014 році. Загалом було зареєстровано 66 кандидатів (у 2014-му - 88). За місця в Європарламенті боролись також 5 незалежних кандидатів у депутати.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА