Інтерфакс-Україна
07:54 03.06.2019

З початку року на водоймах України загинуло понад 270 осіб

1 хв читати
З початку року на водоймах України загинуло понад 270 осіб

З початку 2019 року на водоймах України потонули понад 270 осіб, з них 25 дітей, повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"З початку року на водоймах країни вже загинуло 274 людини, з яких 25 дітей. При цьому врятовано 138 осіб, серед них 20 дітей", - йдеться в повідомленні.

У ДСНС зазначили, що з встановленням теплої погоди різко зростає кількість нещасних випадків на воді.

Зокрема, 30 травня на Чернігівщині були виявлені два потопельники. Перший випадок зафіксований на р. Десна в с. Снов'янка Чернігівського району, а другий - на р. Лісогір у с. Іванківці Срібнянського району.

На р.Дніпро в Дніпровському районі м.Кам’янського Дніпропетровської області рятувальники Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України вилучили з води і передали працівникам поліції тіло жінки 1947 року народження, яка зникла ще 28 травня.

Загалом протягом доби 30 травня потонуло 5 осіб.

У ДСНС зазначили, що найпоширенішою причиною утоплення є недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в необладнаних для цього місцях і переоцінка власних можливостей.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Цивілізований світ не може дозволити собі неправове вилучення активів РФ, наші партнери розбудовують правові механізми конфіскації – думка

Рубіо має намір у п'ятницю поінформувати європейських чиновників про мирний план щодо України

Грем: російсько-українська війна має закінчитися шляхом переговорів за участю обох сторін та наших європейських союзників

МАГАТЕ проведе комплексну оцінку безпеки нового конфайнменту на Чорнобильській АЕС найближчими тижнями

У Верховній Раді до Всесвітнього дня дитини відкрили дві виставки про життя, позбавлене батьківського піклування

Жінка загинула на Дніпропетровщині через ворожу атаку КАБами

У Тернополі кількість осіб, які не виходили на зв’язок, зменшилася до 14: шестеро дали про себе знати

Порошенки передали військовим 900 тисяч квадратних метрів для маскувальних сіток

Зеленський розраховує обговорити з Трампом наявні дипломатичні можливості найближчими днями - ОП

Зеленський отримав від американської сторони проєкт плану, який може активізувати дипломатію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА