Інтерфакс-Україна
11:33 06.06.2019

Ющенко підозрюється в заволодінні "Межигір'ям" та будинком у Нових Петрівцях із земділянками

1 хв читати
Ющенко підозрюється в заволодінні "Межигір'ям" та будинком у Нових Петрівцях із земділянками

 У Генеральній прокуратурі України підтверджують, що третій президент Віктор Ющенко підозрюється у заволодінні комплексом будівель і споруд резиденції "Межигір'я" і будинком у с. Нові Петрівці (Київська обл.), а також земельними ділянками загальною вартістю 540 млн грн.

Як повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган, 24 травня поточного року під час досудового розслідування у кримінальному провадженні, відкритому 25 грудня 2015 року, було складено і відправлено письмове повідомлення про підозру Ющенку.

"Він, діючи за попередньою змовою з групою осіб, шляхом зловживання своїм службовим становищем заволодів державним майном - комплексом будівель і споруд урочища Межигір'я і будинком у с. Нові Петрівці, земельними ділянками, на яких він розташований, загальною вартістю 540 млн грн (ч. 5 ст. 191 КК України)", - поінформувала Сарган.

Раніше народний депутат України Сергій Лещенко заявив про те, що Генпрокуратура повідомила Ющенку про підозру за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України в справі про виведення резиденції "Межигір'я" з державної власності в 2007 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Подано 15,7 млн заявок на 1 тис. грн "Зимової підтримки", виплати отримали уже 11,6 млн українців

Сушкевич: я не бачу інтенсивної роботи інституцій влади, щоб всі укриття були інклюзивні і доступні

Термінал зрідженого газу в російському порту "Темрюк" уразили безпілотники СБУ - джерела

Троє постраждалих у Харківській області через обстріли протягом доби

Кошта і Ляєн підтвердили Зеленському непохитну підтримку на тлі мирних перемовин

Збито/подавлено 84 ворожі БпЛА, зафіксовано влучання 24 ударних БпЛА на 9 локаціях

Ворог атакував Херсонщину, дві жертви та п'ятеро постраждалих

У ДТП на Броварському проспекті в Києві постраждали п'ятеро людей - поліція

Понад 5 тис. абонентів на Запоріжчині знеструмлені через пошкоджені обстрілами мережі Дніпропетровщини

"Укренерго" запровадила аварійні відключення е/е в кількох регіонах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА