Інтерфакс-Україна
07:57 11.06.2019

Затонулий в Будапешті прогулянковий катер піднімуть у вівторок

1 хв читати
Затонулий в Будапешті прогулянковий катер піднімуть у вівторок

В Угорщині готуються до підйому затонулого прогулянкового катера, в результаті аварії якого загинуло 19 осіб і ще дев'ять вважаються зниклими безвісти.

"Операції з підйому "Русалки"(the Hableany) з річки під мостом Маргіт в центрі Будапешта почнуться близько 6:30 за місцевим часом (7:30 за Києвом)", - повідомила журналістам група швидкого реагування, відправлена на місце з Південної Кореї.

Зазначається, що підготовка до робіт була завершена в понеділок увечері.

На проведення операції з підйому судна знадобиться близько чотирьох годин.

Після того, як катер дістануть з річки, пошуки зниклих жертв катастрофи продовжаться, повідомила представник посольства Південної Кореї в Угорщині.

Прогулянковий катер "Русалка" затонув 29 травня в декількох метрах від опори моста Маргіт напроти будівлі парламенту Угорщини після зіткнення з теплоходом Viking Sygin. На борту човна перебували 35 осіб - 33 корейських туриста і двоє членів екіпажу. Семеро людей вдалося врятувати.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Розвідка Міноборони Великої Британії спростовує заяви російського командування про успіхи на фронті

Зеленський анонсував зустріч з представниками Трампа у Берліні щодо політичної домовленості про закінчення війни

Україна посіла 2 місце на "Дитячому Євробаченні-2025"

Гетманцев про зміну складу НКЦПФР: Думаю, що це питання найближчих тижнів

"Укренерго" анонсувала відключення у неділю за погодинними графіками та обмеження для промисловості

Частина енергообладання вже прямує на об’єкти для відновлення енергопостачання в Одеській та Миколаївській областях після атак РФ – заступник глави Міненерго

Україна оголосила конкурс на 4 незалежних членів наглядової ради "Нафтогаз України"

Росіяни атакували безпілотником турецьке судно – ВМС ЗСУ

Ворог просунувся у Донецькій області поблизу Рівного, Виїмки та Васюківки – DeepState

Мир в Україні "не за горами", вважає Ердоган

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА