17:36 19.06.2019

ЗНО з англійської мови не склали 12,7% абітурієнтів - УЦОЯО

1 хв читати
ЗНО з англійської мови не склали 12,7% абітурієнтів - УЦОЯО

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) констатує, що зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з англійської мови склали 87,3% абітурієнтів.

"Відбулося друге засідання експертної комісії при УЦОЯО з визначення порога "склав/не склав". Було визначено пороговий бал для тестів з англійської, німецької, французької, іспанської мов, біології. Члени експертної комісії після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал з іноземних мов, що відповідає 19 тестовим балам, з біології - 23", - йдеться в повідомленні прес-служби УЦОЯО в середу.

У зв'язку з чим від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні з кожного з названих предметів, поріг "склав/не склав" подолали: з англійської мови 87,3% осіб; з німецької - 79,4%, французької - 87,7%, іспанської - 83,3%, з біології - 91%.

Поріг "склав/не склав" - це мінімальна кількість тестових балів, яку має набрати учасник ЗНО, щоб отримати оцінку в шкалі 100-200 балів. Це надає вступнику право брати участь у конкурсному відборі до вишів.

Як повідомлялося, ЗНО з української мови та літератури склали 84% абітурієнтів, з математики 81,83%, з фізики 85%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА