Інтерфакс-Україна
08:41 09.07.2019

Поблизу кордону України та Польщі затримали 5 громадян Туреччини

1 хв читати
Поблизу кордону України та Польщі затримали 5 громадян Туреччини

П'ятьох громадян Туреччини затримали співробітники Львівського прикордонного загону неподалік пункту пропуску "Рава-Руська - Гребенне" на кордоні України та Польщі, повідомляє прес-служба Львівського прикордонного загону.

Як зазначено в повідомленні, місцеві жителі повідомили прикордонників про групу невідомих біля кордону, і незабаром наряд ДПС затримав п’ятьох чоловіків. Вони повідомили прикордонникам, що мали намір потрапити в Євросоюз, але у них не було відповідних документів, і тому вони вирішили перетнути кордон незаконно.

Наразі іноземців доставили в прикордонний підрозділ для здійснення фільтраційних заходів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туреччина різко скоротила імпорт російської нафти Urals у листопаді через санкції США - ЗМІ

Прем’єр Ірландії зустрів Зеленського та першу леді в Дубліні: Підтримка народу України залишається непохитною

Сили оборони відбили з початку доби 202 ворожі атаки - Генштаб

Літак Зеленського здійснив посадку в Ірландії

Перша леді України та французькі високопосадовці обговорили повернення дітей у межах Bring Kids Back UA

Білий дім: Ми оптимістично оцінюємо переговори щодо завершення війни в Україні

МЗС: Україна залишатиметься пріоритетом для ЮНЕСКО – зустріч Сибіги з новим Генеральним директором

Генштаб спростував фейкові заяви Міноборони РФ про захоплення населених пунктів на Донеччині та значні втрати української техніки

Італія опублікувала декрет про передачу Україні дванадцятого пакета військової допомоги

Рада не голосуватиме кадрові питання цього тижня - Кравчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА