Інтерфакс-Україна
19:38 11.07.2019

Суд у Києві заочно засудив суддю Апеляційного суду Криму за держзраду

1 хв читати
Суд у Києві заочно засудив суддю Апеляційного суду Криму за держзраду

Святошинський районний суд Києва заочно засудив суддю Апеляційного суду АР Крим за здійснення державної зради до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Як повідомила в четвер прес-служба Генпрокуратури України, вперше від початку російської агресії кримську суддю-зрадницю позбавлено волі з конфіскацією всього майна.

Під час розслідування та судового розгляду встановлено, що громадянка України Р., будучи суддею Апеляційного суду АР Крим, умисно з березня 2014-го до 2017 року забезпечила становлення та зміцнення окупаційної влади Російської Федерації шляхом безпосередньої участі в утворенні та функціонуванні незаконно створених російських окупаційних органів на тимчасово окупованій території України (АР Крим). Крім того, вона забезпечила виконання функцій представника окупаційної судової влади держави-агресора з метою недопущення контролю української влади на території АР Крим. Такими діями Росії умисно надано допомогу в проведенні підривної діяльності проти України на шкоду суверенітету та територіальній цілісності України.

"За принципової позиції прокурорів... за підтримки публічного обвинувачення в суді колегія суддів Святошинського районного суду Києва в порядку спеціального судового провадження 11.07.2019 цю суддю визнала винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України, їй призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 12 років з конфіскацією всього належного майна", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, спеціальне судове провадження передбачає заочне засудження.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Терор РФ проти України вийшов на новий рівень, заявляє глава МЗС Австрії

РФ вночі атакувала транспортну інфраструктуру Кременчука, намагаючись пошкодити переправу через Дніпро, рух автомобілів відновлено

Трамп зробив останнє попередження ХАМАС

Зустріч із Трампом на Алясці дала Путіну те, що він хотів – Зеленський

На честь Дня воєнної розвідки України Москву "прикрасили" листівками з написом "відповідальність неминуча" - джерело

Петиція до Кабміну про гідний рівень оплати праці педагогам набрала 25 тис. голосів

Робота з ліквідації наслідків ворожої атаки в Києві продовжиться зранку понеділка, двоє загиблих та 20 постраждалих

Зеленський анонсував зустріч у форматі "Рамштайн" наступного тижня

Унаслідок ворожого мінометного обстрілу Куп’янська поранено 6-річну дитину

У Харкові внаслідок зіткнення мотоциклістів постраждали троє пішоходів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА