Інтерфакс-Україна
07:33 15.07.2019

Мікроавтобус держохорони України потрапив у ДТП, постраждалих немає

1 хв читати

Мікроавтобус Управління державної охорони України (УДО) Volkswagen Transporter, який входить до кортежу президента України Володимира Зеленського, потрапив у дорожньо-транспортну пригоду, ніхто не постраждав, повідомила прес-служба УДО.

"Сьогодні, 14 липня, мікроавтобус Volkswagen Transporter, в якому особовий склад Управління державної охорони України повертався з відрядження до місця постійної дислокації в Києві, потрапив у ДТП. Жертв немає", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що автомобіля Зеленського серед машин, які потрапили в ДТП, не було. Крім мікроавтобуса, в ДТП потрапили ще два автомобілі, які рухалися в попутному напрямку.

Наразі на місці ДТП працюють правоохоронні органи.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київщина вже має 40 когенераційних установок і планує запустити ще до десяти до кінця року

Трамп позитивно оцінив підсумки обговорення з прем'єрами Таїланду і Камбоджі прикордонного конфлікту двох країн

Помер відомий співак Степан Гіга

Безпілотники СБУ повторно вдарили по нафтовидобувних платформах рф у Каспійському морі - джерело

У РНБО прокоментували інформацію про секретні зустрічі Умєрова з керівництвом ФБР

Питання залучення мігрантів на український ринок праці залишається відкритим - заступниця міністра економіки

Kyiv Food Market відновив роботу після реновації

Одещина зазнала комбінованої ракетно-дронової атаки, одна людина постраждала – ОВА

Слотування для автобусів у 2026р. запрацює ще на 4 пунктах пропуску – Мінрозвитку

Міністр оборони: Ми побудували цілісну систему управління антикорупційною діяльністю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА