Інтерфакс-Україна
07:35 30.07.2019

У Житомирі на хабарі затримано начальника Держпраці області

1 хв читати
У Житомирі на хабарі затримано начальника Держпраці області

У Житомирі під час отримання першої половини хабара в розмірі $ 1 тис. затримали начальника відділу Управління Державної праці в Житомирській області, повідомила прес-служба прокуратури області.

Як повідомляється, 29 липня, вдень у Житомирі правоохоронці викрили чиновника, який вимагав та отримав першу частину неправомірної вигоди в розмірі $ 1 тис. від місцевого приватного підприємця.

Також встановлено, що чиновник вимагав від підприємства за позитивне вирішення питання за погодженням щорічного плану розвитку гірничих робіт неправомірну вигоду на суму $ 2 тис.

Наразі начальника відділу гірничого нагляду відділу Управління Держпраці в області затримали в порядку ст. 208 КПК України.

Тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання про повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину за ч. 3 ст. 368 КК України, обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою і відсторонення від посади.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони України: Військові шпиталі вперше отримали гігієнічні набори для поранених

Міносвіти і Інститут розвитку освіти оголосили другий набір на навчання "Школи авторів"

Прем'єр Гренландії розпорядився готуватися до військового вторгнення США

Міносвіти оприлюднило посібник із надолуження освітніх втрат

Мін'юст: Україна здобула важливу перемогу в міжнародному інвестиційному арбітражі у справі щодо "зеленого тарифу"

Правоохоронці затримали агента ФСБ, який намагався зарізати у Запоріжжі воїна ЗСУ

"Шахед" влучив по території ліцею на Чернігівщині - ОВА

Водопостачання в Києві відновлено – "Київводоканал"

Калмикова обговорила з послом Канади створення Мультидонорського фонду підтримки ветеранів

Верховний Суд залишив без змін вирок колишньому службовцю Держслужби експортного контролю - 10,5 років тюрми

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА