Інтерфакс-Україна
07:45 01.08.2019

Події в "Укрінформі" в Києві поліція кваліфікувала як хуліганство

2 хв читати
Події в "Укрінформі" в Києві поліція кваліфікувала як хуліганство

Слідчі поліції Києва кваліфікували інцидент в прес-центрі інформаційного агентства "Укрінформ" як хуліганство, повідомила прес-служба Національної поліції України.

"За даним фактом слідчим відділом Шевченківського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Проводиться розслідування", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, за вчинення правопорушення такого характеру порушникам загрожує до чотирьох років позбавлення волі.

Співробітники карного розшуку вилучили записи з камер відеоспостереження.

Як повідомлялося 30 липня поліцейські Києва після інциденту в прес-центрі інформаційного агентства "Укрінформ" доставили в управління поліції двох осіб для надання пояснень.

Раніше цього дня група осіб в футболках громадської організації "Традиція і порядок" зірвала прес-конференцію кандидатів в народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №50 і розгромила прес-центр, в якому вона проходила, в будівлі інформаційного агентства "Укрінформ" у Києві.

До будівлі "Укрінформу", де проходила прес-конференція кандидатів в депутати Сергія Кошукова (представник "Європейської Солідарності") і Андрія Аксьонова (самовисуванець) в одномандатному окрузі №50 (міста Покровськ, Добропілля, Мирноград, Добропільський район Донецької області) увірвалися більше 10 людей в футболках з написом "Традиція і порядок". Вони розбили скло, зламали двері, кидали яйця в учасників прес-конференції, обливали присутніх у прес-центрі водою, кричали "геть сепаратиста Аксьонова".

Активісти обвинувачують Аксьонова, що він є громадянином РФ. Аксьонов, зі свого боку, стверджує, що у нього ніколи не було російського паспорта.

Була викликана поліція, правоохоронці прибули приблизно через 20 хвилин. Активісти вже в присутності поліції кинули яйця в Аксьонова, викрутили мікрофони.

Як сказала агентству заступник генерального директора "Укрінформу" Марина Сингаївська, в ході погрому в прес-центрі агентства "Укрінформ" у Києві постраждали троє людей.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон: Франція посилюватиме тиск на Росію та працює над новими санкціями

Мерц: Вступ України в ЄС 1 січня 2027р. неможливий - ЗМІ

Багатоквартирні будинки зможуть онлайн отримати до 300 тис. грн на автономне живлення – Кулеба

Троє загиблих внаслідок ворожої атаки Запорізької області

З початку минулої доби на фронті відбулося 109 боєзіткнень - Генштаб

Понад 40 громадських організацій і медіа вимагають від генпрокурора скасувати наказ про участь Шевчука в комісії добору САП - заява

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок російських ударів по Купʼянському району Харківської області

Питання продовження канікул у Києві після 1 лютого визначить Рада оборони міста – Шмигаль

У Києві без електроенергії залишаються 610 тис. споживачів — Шмигаль

На Донеччині загинув працівник газової служби через атаку ворожого FPV - Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА