Інтерфакс-Україна
16:48 02.08.2019

Нацрада з телерадіомовлення позапланово перевірить 5 регіональних телекомпаній із логотипом "112. Україна"

1 хв читати
Нацрада з телерадіомовлення позапланово перевірить 5 регіональних телекомпаній із логотипом "112. Україна"

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланові перевірки компаніям ТОВ "Новий формат ТВ", ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Партнер ТВ", ТОВ "ТВ Вибір" і ТОВ "Лідер ТВ", які ведуть мовлення з логотипом "112. Україна".

Як повідомляється на сайті регулятора, рішення ухвалено на підставі моніторингу 19 липня.

Нацрада стверджує, що зазначені компанії не дотримуються умов ліцензії в частині програмної концепції мовлення і змінили формат мовлення з розважально-інформаційного на інформаційний.

"Якщо в ліцензії передбачено 2 год. 30 хв. на добу інформаційно-аналітичних і публіцистичних передач, а також показ культурних, науково-просвітницьких (по 15 хв./добу), розважальних і музичних (3 год. 30 хв./добу ), дитячих (30 хв./добу) передач і фільмопоказ, то насправді телеканали транслюють тільки інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі обсягом 22 год. 50 хв. 17 сек./добу", - зазначає регулятор.

Крім того, Нацрада звертає увагу на те, що логотипи зазначених компаній використовують тільки частину логотипа - "112. Україна".

"Зазначені факти свідчать про недотримання ліцензіатами закону "Про телебачення і радіомовлення". За результатами позапланових перевірок Національна рада ухвалить рішення, відреагувавши на підтверджені порушення", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, Нацрада з телерадіомовлення хоче отримати право застосування обмежувальних санкцій без проведення перевірок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Імпорт російської нафти Індією у грудні впаде до мінімуму за три роки – ЗМІ

Ворог втратив 117 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 147 бойових зіткнень - Генштаб

ОВА: Внаслідок атаки на Запоріжжя госпіталізовано вже 12 людей

Bloomberg опублікував жовтневі розмови Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва про підготовку мирного плану

Кількість поранених унаслідок атаки росіян на Запоріжжя зросла до семи — ОВА

Україна та Британія обговорили посилення оборонної співпраці та розгортання сил стримування Коаліцією охочих — ОП

Ворог атакував Запоріжжя безпілотниками: пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, поранено четверо людей — ОВА

Міністр Сухопутних військ США Дрісколл цього тижня відвідає Київ — Єрмак

У переговорах США та України щодо мирного плану залишаються невирішеними три ключові незгоди - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА