06:45 03.08.2019

Повноваження ОВК в ОВО № 50 щодо встановлення підсумків голосування здійснюватиме ЦВК

2 хв читати
Повноваження ОВК в ОВО № 50 щодо встановлення підсумків голосування здійснюватиме ЦВК

Повноваження окружної виборчої комісії № 50 щодо встановлення підсумків голосування в одномандатному виборчому окрузі № 50 на позачергових виборах народних депутатів України від 21 липня 2019 здійснюватиме Центральна виборча комісія, повідомляє прес-служба Центральної виборчої комісії України.

2 серпня після перерви ЦВК продовжила свою роботу в режимі засідання, під час якого розглянула питання забезпечення встановлення підсумків голосування в одномандатному виборчому окрузі № 50.

"Комісія встановила бездіяльність ОВК ОВО № 50 з нетранспортування до ЦВК протоколів ОВК ОВО № 50 про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі № 50 з позначкою "Уточнений" та іншої виборчої документації, передбаченої виборчим законом і щодо непроведення повторного підрахунку голосів виборців на виборчих дільницях 141065, 140756, 140787 цього округу на виконання рішень судів ... Отже, комісія визначила, що повноваження ОВК ОВО № 50 щодо встановлення підсумків голосування в одномандатному виборчому окрузі № 50 на позачергових виборах народних депутатів України від 21 липня 2019 здійснює Центральна виборча комісія", - йдеться в повідомленні на офіційному сайті ЦВК в п'ятницю ввечері.

При цьому ЦВК зобов'язала членів ОВК № 50 передати уповноваженим представникам ЦВК пакети з виборчими документами, необхідними для здійснення повторного підрахунку голосів виборців на зазначених виборчих дільницях в окрузі № 50 і встановлення підсумків голосування в цьому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України від 21 липня 2019.

ЦВК звернулася до Національної поліції України для забезпечення охорони під час прийому, передачі та транспортування від ОВК до ЦВК зазначеної документації.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА