Інтерфакс-Україна
07:33 08.08.2019

Кількість постраждалих під час зіткнень в Киргизстані досягла 36 осіб, з них один помер

2 хв читати
Кількість постраждалих під час зіткнень в Киргизстані досягла 36 осіб, з них один помер

У зіткненнях у резиденції екс-президента Киргизстану Алмазбека Атамбаєва постраждали вже 36 осіб, з яких один помер, повідомляє Міністерство охорони здоров'я Киргизстану.

За його даними, "до організацій охорони здоров'я всього надійшло 36 постраждалих".

Серед них 15 осіб - співробітники силових структур з різними травмами (вогнепальні поранення, закриті черепно-мозкові травми, струс мозку).

Один спецназівець був доправлений на операцію, але, незважаючи на всі реанімаційні заходи, помер, повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

7 серпня в селі Кой-Таш у 20 кілометрах від Бішкека спецназ Держкомітету нацбезпеки проводить операцію із затримання колишнього президента Алмазбека Атамбаєва. Затримати колишнього президента в ході першої хвилі штурму не вдалося, наразі спецназ здійснює другу спробу штурму.

27 червня парламент Киргизстану 103 голосами ухвалив рішення про зняття недоторканності з Атамбаєва, водночас позбавивши його статусу екс-президента і, відповідно, імунітету від кримінального переслідування. Це сталося після того, як Генеральна прокуратура підтримала обвинувачення, висунуті парламентом проти екс-президента Киргизстану.

Серед прийнятих у провадження Генпрокуратурою епізодів, які вивчає відомство щодо причетності Атамбаєва, зазначено: незаконне збагачення, незаконне заволодіння земельною ділянкою, причетність до незаконного звільнення у 2013 році кримінального авторитета Азіза Батукаєва, корупція при модернізації ТЕЦ Бішкека на кошти китайського кредиту.

Колишній президент назвав усі обвинувачення проти нього "абсурдом" і заявив, що не має наміру брати участь у слідчих діях і приходити на допит до прокуратури.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта: Я приєднуюся до програми BringKidsBack, щоб вимагати безпечного повернення українських дітей

Виставка "База. Ґрунт. Фундамент", присвячена українській боротьбі за незалежність, відкрилася у Софії Київській

Військові Ізраїлю поки що не ведуть масштабного наступу в Газі, щоб не заважати переговорам про заручників

В Офісі президента відбувся брифінг для іноземних дипломатів щодо санкційної політики проти Росії

Суд скасував вирок ексголові Броварської РДА, який скоїв наїзд на чотирьох пішоходів

Трамп продовжив на рік заборону на приймання в американських портах суден з Росії

Єврокомісія хоче прискорити процес відмови у притулку в ЄС вихідцям із "безпечних країн"

Бельгія надасть Україні 150 млн євро технічної допомоги в межах проєкту BE-Relieve Ukraine

Президент Фінляндії обговорив із Зеленським ситуацію на фронті

Мінрозвитку підготувало зміни до правил перевезення домашніх тварин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА