Інтерфакс-Україна
20:10 19.08.2019

Герус заявляє про неприпустимість шантажу низькими запасами вугілля на складах для підвищення тарифів на теплову генерацію

1 хв читати
Герус заявляє про неприпустимість шантажу низькими запасами вугілля на складах для підвищення тарифів на теплову генерацію

Представник президента України в Кабінеті Міністрів Андрій Герус заявляє, що компанії теплової генерації повинні тримати достатні запаси вугілля на складах, особливо напередодні опалювального сезону.

"У нас є ситуація, коли у нас досить низькі накопичення вугілля на складах, і у нас, скажімо так, була складна дискусія з компаніями теплової генерації, зокрема з великими компаніями, і наголошували, що не можна використовувати запаси вугілля на складах як спосіб шантажу для підвищення тарифів", - сказав Герус на брифінгу за результатами наради за участю президента України Володимира Зеленського щодо функціонування нової моделі ринку електроенергії та підготовки до осінньо-зимового періоду в понеділок у Києві.

Він зазначив, що така ситуація вже мала місце в Україні.

"І ми хотіли б, щоб таке ніколи не повторювалося, й компанії тримали достатні запаси вугілля на складах, особливо напередодні важкої зими, коли у нас є певні суперечки з "Газпромом" про транзит газу, які матимуть певний вплив на ринок газу в Україні", - пояснив Герус.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте: В НАТО немає консенсусу щодо України, але принципи Вашингтонського договору щодо членства незмінні

Україна може зустрітися з американською стороною на більш високому рівні - Зеленський

У плані зараз є 20 пунктів, деякі речі ще треба опрацювати – Зеленський

Зеленський: Україна була б рада прийняти у себе Віткоффа, однак я не певен, що делегація США готові приїхати цими днями

Зеленський: питання не у складності прийнятті рішень, а у тому, щоб нічого не було вирішено без України

Рютте: В рамках зустрічі глав МЗС НАТО пройде засідання Ради Україна-НАТО

Україна та Ірландія підписали Дорожню карту партнерства - прем'єр

Ірландія надасть EUR100 млн на нелетальну військову допомогу Україні та ще EUR25 млн на підтримку енергетики - прем'єр

У МЗС України спростували звинувачення у причетності до атаки на судно у Чорному морі

Рютте поклав відповідальність на РФ за погіршення безпекової ситуації у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА