Інтерфакс-Україна
19:26 24.08.2019

На Донбасі в суботу бойовики двічі порушили режим припинення вогню

1 хв читати
На Донбасі в суботу бойовики двічі порушили режим припинення вогню

На Донбасі з початку суботи бойовики два рази порушили режим припинення вогню, повідомляє прес-центр операції Об'єднаних сил.

"Протягом поточної доби збройні формування Російської Федерації і її найманці двічі порушили режим припинення вогню. Противник обстрілював наші позиції в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" зі станкового протитанкового гранатомета, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї", - сказано в зведенні ООС на сторінці в соцмережі Фейсбук у суботу ввечері.

Два обстріли відбулися в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід": поблизу Мар'їнки - зі станкового протитанкового гранатомета; неподалік Павлополя - з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

За минулу добу, 23 серпня, НЗФ три рази порушили "режим тиші". За минулу добу втрат з української сторони в результаті ворожих обстрілів не було.

 

 

ОСТАННЄ

Ворог втратив 60 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Росія обстрілом у четвер пошкодила критично важливі для ядерної безпеки підстанції – МАГАТЕ

Росія за годину випустила 10 дронів по цивільній інфраструктурі Сумщини

Понад 200 словенських компаній надали підтримку Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ - глава МЗС

Ворог наніс удари по цивільній інфраструктурі Сумщини, є постраждалі

Норвегія передає Сумщині міст та медобладнання, а Словенія виділила кошти на забезпечення теплом - Сибіга

Пацієнти обурені діями держпідприємства та двох торгових компаній щодо завищення цін на ліки

Сибіга закликав партнерів до збільшення міжнародної підтримки Сумщини

Венс пояснив слова Трампа про можливе відновлення ядерних випробувань необхідністю підтримувати боєздатність арсеналу

Лубінець закликав працівників ТЦК та громадян діяти виключно в межах закону

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА