10:07 11.09.2019

Держкіно заборонило 2 російські фільми від початку 2019 року

1 хв читати
Держкіно заборонило 2 російські фільми від початку 2019 року

Державне агентство України з питань кіно (Держкіно) від початку 2019 року заборонило демонстрування та розповсюдження на території країни двох російських фільмів і надало дозвіл на прокат одного російського фільму.

У відповіді Держкіно на запит агентства "Інтерфакс-Україна" йдеться, що цього року на розгляді Експертної комісії з питань розповсюдження та демонстрування фільмів при Держкіно було три фільми російського виробництва: "Гучний зв'язок" (реж. О.Нужний), "Я так не думаю" (реж. Д.Даніелян) і "Стріла" (реж. Є.Нікітін).

"Із них два фільми - "Я так не думаю" і "Стріла" - більшістю голосів членів Експертної комісії було заборонено для розповсюдження та демонстрування на території України", - йдеться у відповіді на запит.

Водночас зазначено, що фільм "Гучний зв'язок" було дозволено до показу з індексом глядацької аудиторії "16" і терміном дії прокатного посвідчення до кінця травня.

Як повідомлялося, Держкіно заборонило в 2018 році три російські серіали і надало дозвіл на прокат трьох російських фільмів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА