12:29 13.09.2019

Ситуація з пожежею в Чорнобильській зоні під контролем, відкритого вогню немає - ДСНС Київщини

1 хв читати
Ситуація з пожежею в Чорнобильській зоні під контролем, відкритого вогню немає - ДСНС Київщини

Станом на 7:30 п'ятниці площа лісової пожежі в с. Нові Соколи Іванківського району Київської області становить 10 га, проте відкритого вогню немає, спостерігається тління дерев, а рятувальники та лісники здійснюють контроль і моніторинг ситуації, обстежують Іванківський і Поліський райони.

"Нагадаємо, що пожежа виникла 11 вересня поблизу с. Нові Соколи 6 га і на території Чорнобильської зони 14 га, пожежу було локалізовано о 10:25 12 вересня. Завдяки своєчасному залученню авіації, а саме двох літаків АН-32П та вертольота Мі-8, вдалося збити верхову пожежу й оточити головні осередки загорянь. Ситуація повністю контрольована. Заходи з ліквідації тривають", - повідомляє у п'ятницю прес-служба ГУ ДСНС у Київській області.

Згідно з інформацією, на місці працюють від ДСНС 25 людей особового складу та три одиниці техніки, а також від лісництва 58 осіб і дев’ять одиниць техніки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін спростив процедуру виплати допомоги сім’ям загиблих волонтерів і волонтерам з інвалідністю

Люксембурзький Червоний Хрест відремонтував відділення районної лікарні на Дніпропетровщині

Для довготривалого миру в Україні потрібно виконати низку умов, зокрема, посилити тиск на Росію – Єрмак

На Херсонщині двоє мирних жителів загинули в результаті російських ударів

Британська влада вважає, що з наслідками розливу авіапального в Північному морі після зіткнення суден вдасться впоратися

Польща купує системи Starlink для України, щоб захистити власні стратегічні інтереси

Норвегія виділить EUR16 млн на відбудову України через НЕФКО

Глава ЄК заявила про необхідність збільшити витрати на оборону в країнах ЄС до 3% ВВП

Більшість українців вважають метою Росії у війні знищення України

У ЦПД пов'язали дронову атаку на Московську область з переговорами у Саудівській Аравії – "це додатковий сигнал Путіну"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА