Інтерфакс-Україна
14:47 19.09.2019

Контррозвідники СБУ затримали луганчанку - інформаторку бойовиків "ЛНР"

1 хв читати

 У Луганській області співробітники Служби безпеки України затримали місцеву жительку, яка передавала розвідувальні дані представникам терористичної організації "ЛНР".

"Оперативники спецслужби встановили, що жінку завербували бойовики наприкінці минулого року під час відвідування тимчасово окупованих територій в особистих справах. Відтоді вона підтримувала контакти з представником фейкової контррозвідки так званого МДБ ЛНР", - повідомляє прес-центр СБУ.

Слідчі встановили, що жінка збирала та передавала бойовикам дані про підрозділи ЗСУ, які беруть участь в Операції об'єднаних сил - про їх чисельність, озброєння, дислокацію, організацію охорони тощо. Для прикриття своїх дій вона надавала допомогу українським військовослужбовцям у побутових питаннях і передавала їм домашні продукти.

Зібрані дані бойовики "ЛНР" використовували для вчинення диверсій на підконтрольній уряду території Луганської області.

Жінку затримали поруч із зоною ведення бойових дій під час спроби передання бойовикам інформації. Їй повідомили про підозру у сприянні діяльності терористичної організації (ч.1 ст.258-3 Кримінального кодексу України). Вирішується питання про обрання судом запобіжного заходу.

Крім того, слідчі встановили особу представника так званого МДБ ЛНР, який завербував луганчанку. Його участь у діяльності терористичної організації документується в рамках кримінального провадження за ч.1 ст.258-3 КК України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фінляндія почала приховувати експорт озброєнь — ЗМІ

Адміністрація Трампа скоротила звіти про права людини – ЗМІ

США оновили офіційну позицію щодо походження COVID-19, Білий дім схиляється до версії про лабораторний витік

США зменшать військову присутність у Сирії в межах перегрупування сил

Трамп і Стармер обговорили торгівлю, війну в Україні та безпеку на Близькому Сході

Консервативна партія Канади передасть Україні заморожені російські активи на суму $22 млрд

США можуть визнати Крим російським у межах мирної угоди з Україною — ЗМІ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА