Інтерфакс-Україна
15:53 21.09.2019

В Одеській області в ДТП загинули, за попередніми даними, дев'ять осіб, двоє травмовані

1 хв читати
В Одеській області в ДТП загинули, за попередніми даними, дев'ять осіб, двоє травмовані

Маршрутка і вантажівка зіткнулися в Овідіопольському районі Одеської області, в результаті, за попередніми даними, загинули дев'ять людей, ще двоє дістали травм, повідомляє відділ комунікації поліції Одеської області.

"В результаті зіткнення переповненої маршрутки, що прямувала до Одеси, і вантажівки, що поверталася з обласного центру, попередньо, загинули дев'ять осіб, ще двоє - травмовані. Точна кількість постраждалих встановлюється", - йдеться в повідомленні.

ДТП сталася між селами Нова Долина та Прилиманське.

На місці аварії працює слідчо-оперативна група з розслідування дорожньо-транспортних пригод, рятувальники та медики. Встановлюються всі обставини події.

Водночас сайт Держслужби України з НС повідомив про трьох постраждалих в ДТП (двоє з них – водії). Згідно з повідомленням, ДТП сталася в суботу близько 14-ї години, на 12 км траси Одеса – Білгород-Дністровський, район Гребного каналу. Зіткнулися мікроавтобус "Мерседес Спринтер" і вантажний автомобіль ДАФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві створено робочу групу для верифікації когенераційних установок, генераторів та іншого обладнання

Сибіга обговорив із трансатлантичними колегами енергетичну ситуацію та нові пакети оборонної та фінансової підтримки України

Жінка загинула у Херсоні через російський обстріл – ОВА

Атестація наукових установ проведена, щоб збільшувати спроможності вчених в нових, більш потужних інституціях - заступник міністра освіти

ВАКС не арештував кошти на рахунку Тимошенко, але арештував майно, вилучене під час обшуку - Суспільне

Стефанішина навела основні тези зі Стратегічного плану діяльності Держдепартаменту США на 2026-2030 роки стосовно українських інтересів

НАБУ і САП викрили схему розкрадання коштів за "зеленим" тарифом на ТОТ Запоріжжя зі збитками 141,3 млн грн, серед підозрюваних – ексзаступник голови ОП Шурма

Тимошенко про внесення застави в 33 млн грн: Не знаю, чим завершиться, вся партія працює, щоб не дати мене арештувати

Зеленський: У Києві потрібні додаткові заходи для відновлення тепло- і енергопостачання

Кличко: В Києві у понеділок помер слюсар, що був на виклику у квартирі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА