Інтерфакс-Україна
21:36 27.09.2019

"Укроборонпром" повернув контроль над "Укрспецекспортом"

1 хв читати
"Укроборонпром" повернув контроль над "Укрспецекспортом"

Держконцерн "Укроборонпром" повернув собі контроль над держкомпанією "Укрспецекспорт", що входить до його складу, повідомив заступник гендиректора "Укроборонпрому" з питань трансформацій Роман Бондар.

"Сьогодні повернули контроль над найбільшим експортером - компанією Укрспецекспорт. У сім'ю. Адже дика жерсть - одна частина компанії рейдерить іншу :)", - написав він на своїй сторінці в Facebook у п'ятницю.

Як уточнили в держконцерні, керівництво підписало наказ про скасування нової редакції статуту "Укрспецекспорту", а іншим наказом у компанії розпочато внутрішнє розслідування для з'ясування всіх обставин його зміни.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні створено Національну асоціацію лобістів

Зрадник, який передавав ворогу дані про дислокацію навчальних полігонів, проведе за гратами 15 років

Сибіга обговорив із главою МЗС Швеції співробітництво в галузі ОПК

Екссекретар Київради Бондаренко заявив, що Печерський суд без доказів подовжив йому домашній арешт

Виробники боєприпасів за перемоги у грантовому конкурсі Brave1 отримають до 150 млн грн - Міноборони

Білий дім: Трамп перейменує міністерство оборони на міністерство війни

Дніпро в диму: масштабна пожежа на території колишнього комбайнового заводу

Обсяг допомоги підрозділам Сил оборони від Фонду Порошенка перевищив 7 мільярдів гривень

В проекті держбюджету-2026 пріоритетом залишатиметься безпека і оборона - Свириденко

Україна повернула з-за кордону понад EUR3,3 млн, вкрадених через корупційну схему "Поліграфкомбінату" – НАБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА