Інтерфакс-Україна
07:37 29.09.2019

У Києві відкрили після ремонту церкву 12 століття, що входить в ансамбль Києво-Печерської Лаври

1 хв читати
У Києві відкрили після ремонту церкву 12 століття, що входить в ансамбль Києво-Печерської Лаври

У Києві 28 вересня відкрили відреставровану пам'ятку архітектури - церкву Спаса на Берестові 12 століття, що входить в ансамбль Києво-Печерської Лаври, повідомила прес-служба Печерської райдержадміністрації.

"Сьогодні, 28 вересня, в центральній частині міста Києва відбулося відкриття відреставрованого пам'ятника архітектури - церкви 12 століття Спаса на Берестові, що входить в ансамбль Києво-Печерської лаври, внесений до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і є однією з найдавніших споруд Києва", - йдеться в повідомленні.

У 2017 році голова Печерської райдержадміністрації, голова громадської організації "Андріївська-пейзажна ініціатива" і меценат підписали тристоронній меморандум "Про співпрацю" з реалізації проекту реставрації пам'ятки архітектури - церкви 12 століття. Того ж року почалися масштабні реставраційні роботи. В ході їх проведення збережені автентичні фрагменти пам'ятки.

Як зазначається, особливу цінність становлять фрески, в інтер'єрі є унікальний цілісний ансамбль фрескового живопису епохи Петра Могили, а також близько 100 кв. м. давньоруської фрески.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

АМКУ застеріг 160 виробників та імпортерів ліків штучно обмежувати роботу з дистриб’юторами

Британія може відмовитися від планів відправити тисячі військових в Україну

Україна отримала від США допомогу на $105 млрд – Зеленський

Індія може оголосити про скасування перемир'я з Пакистаном

Моніторингова місія ООН: у квітні РФ значно посилила ракетні удари по густонаселених містах України

Зеленський: Україна хотіла б мати спільне розуміння з США у тому, що Росія – агресор

ВАКС взяв під варту Романа Насірова

Трамп заявляє, що має "свій дедлайн" щодо мирних переговорів між РФ та Україною, але уникає називати конкретну дату

Експерти встановлюють обставини катувань та загибелі журналістки Рощиної, проводиться повторна ідентифікація тіла

Фінляндія і Норвегія планують побудувати залізничне сполучення для військових потреб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА