Інтерфакс-Україна
07:35 06.10.2019

Уряд не відновлює пасажирські перевезення з Кримом - Гончарук

1 хв читати
Уряд не відновлює пасажирські перевезення з Кримом - Гончарук

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що облаштування пунктів пропуску на адмінкордоні з тимчасово окупованим Кримом не означає, що уряд відновлює з'єднання з півостровом.

"Я постійно наголошую людиноцентризм. Це як раз про розвиток КПП "Каланчак" і "Чонгар", де створюють режимну і сервісну зону. У новітніх КПП з'явиться центр надання адміністративних послуг, автостанція і будівля для відпочинку водіїв. Однак уряд не відновлює ніякого сполучення з тимчасово окупованим Кримом. Крим - це Україна!", - написав Гончарук на своїй сторінці в Facebook.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Удар РФ по заводу в Мукачеві був показовим ударом по американській власності та інвестиціям – Зеленський

Єврокомісар Кос засудила російські атаки по цивільному населенню в Україні

Грем має намір просувати визнання Росії державою, що підтримує тероризм, через викрадених в Україні дітей

Зеленський анонсував щоденні кроки партнерів на підтримку України

Сіярто пропонував етнічним угорцям Закарпаття допомогу після удару РФ по Мукачеву – Орбан

Україна та Представництво Євросоюзу розширять співпрацю щодо протидії корупції, судової реформи та розвитку правових інституцій

Зеленський підписав закон про 15 днів гарантованої відпустки для військовослужбовців

Співробітники метро Лондона готуються до страйку

Путін звузив свої претензії на українські території, зосередившись на Донбасі

Україна здатна відбивати агресію РФ та не має наміру проводити референдум щодо територій – Єрмак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА