Інтерфакс-Україна
10:07 18.10.2019

Кононенко спростував інформацію про своє затримання і повідомив, що перебуває в Стамбулі

1 хв читати
Кононенко спростував інформацію про своє затримання і повідомив, що перебуває в Стамбулі

 Колишній народний депутат України Ігор Кононенко спростував поширену екс-нардепом Сергієм Лещенком інформацію про своє затримання в аеропорту "Бориспіль" (Київ) під час спроби перетнути кордон і повідомив, що наразі перебуває в Стамбулі (Туреччина) і після цього планує відправитися в Китай.

"Приземлився у Стамбулі та з подивом дізнався, що Сергій Лещенко заявив, що мені заборонено залишати Україну... До речі, після Стамбулу я планую відвідати Китай. Там на запрошення китайської сторони братиму участь у великій тенісній події, про яку розповім трохи згодом", - написав Кононенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю.

Як повідомлялося, у четвер увечері Лещенко в своєму Telegram-каналі повідомив, що Кононенко прибув в аеропорт "Бориспіль" із метою вилетіти за межі України, але з огляду на те, що його прізвище згадується в кримінальних провадженнях, його затримали для з'ясування його статусу і станом на 21:00 йому не давали дозволу на проходження держкордону.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція про розміщення у вестибюлях київського метро фандоматів для оплати проїзду через збір пластику не набрала необхідних голосів

Російський БпЛА влучив у багатоповерхівку поблизу ТЦ - мер Харкова

Петиція до Кабміну про забезпечення хворих на цукровий діабет сенсорами моніторингу рівня глюкози набрала 25 тис. голосів

Зеленський: Війна Росії проти України – це наслідки байдужості ключових держав світу

Європа має обрати свободу або залежність, зволікання має наслідки – Зеленський

Слідом за фудтраками з гарячими напоями Трійка планує запустити стаціонарні пункти незламності для киян

Зеленський до білорусів: Ви європейський народ, який буде разом з вільними народами Європи

Обсяг наданої Вільнюсом військової допомоги Україні перевищив EUR1 млрд - литовський президент

Міністр Федоров: Посилюємо РЕБ і звʼязок на фронті — "Флеш" приєднався до команди радників

Рятувальник-верхолаз загинув у Києві під час аварійно-відновлювальних робіт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА